Produkcja uszczelnień technicznych

szkic szkic

Produkujemy prawie każdy rodzaj uszczelnień technicznych, wykonanych z szerokiej gamy elastomerów. Gwarantujemy bardzo krótki czas dostawy. Materiał indywidualnie dobieramy do aplikacji.

Używamy jedynie najwyższej jakości surowców.

Standardowe materiały to NBR, PU, HPU, EPDM, Neopren, MVQ, POM, PTFE itp., oferujemy również uszczelnienia gumowe wytłaczane, profile gumowe oraz płyty w rolkach i arkuszach. Uszczelki z gumy porowatej/mikrogumy, uszczelki z gumy litej, krawędziowe i silikonowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę termoizolacji, szczeliwa, filce techniczne, taśmy hamulcowe i okładziny cierne oraz płyty uszczelniające.

Posiadamy w stałej sprzedaży tworzywa konstrukcyjne w postaci wałków, rur oraz płyt. Specjalizujemy się w mechanicznej obróbce tworzyw konstrukcyjnych.

Na naszej nowej maszynie CNC PU520 wykonamy każde uszczelnienie zgodnie z najwyższymi wymaganiami w zakresie średnic od 3mm do 520mm. Najbardziej nietypowe zlecenia jesteśmy w stanie wykonać w bardzo krótkim czasie.

Wszystkie uszczelnienia sprawdzamy pod kątem zgodności wymiarowej oraz własności materiału.

Standardowe profile uszczelnień to m.in. pierścienie zgarniające, uszczelnienia tłoka i tłoczyska, pierścienie prowadzące, uszczelnienia obrotowe wałów, o-ringi i inne.

Nasze uszczelnienia znajdują zastosowanie w każdej dziedzinie przemysłu.

Naszym celem jest zapewnienie najlepszej obsługi, wsparcia technicznego, dostawy i obsługi posprzedażowej.

Oferujemy kompleksowe usługi od projektowania uszczelnień, doboru materiałów, prototypy, aż po produkcję.